הסרת שיער בכל הגוף

  • -

הסרת שיער בכל הגוף

אחד מהטרנדים המובילים של בעידן של המאה העשרים ואחת, הינו הסרת שיער בלייזר בכל הגוף. גברים ונשים בכל העולם מחשיבים את גוף החלק כסמל אסתטי של יופי, טיפוח ובריאות, ומחליטים לשם כך לבצע הסרה מלאה בטכניקת הלייזר.

מדוע אנשים בוחרים להסיר שיער מכל הגוף?

הטעמים בגללם מחליטים אנשים להוריד שיער מכל הגוף הם רבים ומגוונים. בשביל אנשים מסוימים אשר סובלים מתופעה של שיעור יתר משמעותי במקומות רבים בגוף, מדובר בפתרון קוסמטי משמעותי וגם הכרחי לדעתם. בשביל אחרים, זהו טרנד שמגיע מהשאיפה לאסתטיקה מושלמת ומהרצון להיראות וגם ולהרגיש יותר טוב. גם אנשים אשר מבצעים הסרת שיער נקודתית יכולים להמשיך באותה הזדמנות את הטיפולים ולבצע הסרת שיער מכל גופם בכדי להמשיך את התהליך. כמו כן, ישנם מטופלים אשר מבקשים למצוא פתרון לחיים אשר יסייע להם להימנע מלחזור על פעילות הסרת השיער באופן תדיר. כך או כך, זוהי בהחלט מגמה "לוהטת" אשר זוכה לגיבוי מקצועי מטעם מכוני הסרת השיער המובילים בארץ וגם בעולם.

כפי שעושים בטיפולי הסרת שיער בלייזר ממקומות ספציפיים בגוף, טיפולי הסרת שיער בכל הגוף מתחילים באזורים ספציפיים, כאשר אחרי 12 טיפולים רובם של המטופלים כבר יכול להבחין בתוצאות. בניית מסלול טיפולים מיוחד מותאם אישית לכל מטופל ומטופל, כמו גם המכשיר בו יעשו שימוש אצל כל מטופל – ישנם כיום מכשירים אשר מתאימים במיוחד לאנשים בעלי שיער כהה או בהיר, וגם מכשירים אשר מתאימים לטפל בשיער דליל, שיער צפוף וכו'.

את תחילת הטיפולים רצוי לעשות במסגרת עונת החורף. חוסר החשיפה של העור לשמש, יכול לסייע רבות להצלחת הטיפול וליעילותו, שכן שיזוף טרם טיפול או תוך כדי הטיפולים, יכול לגרום לכוויות וגם לצלקות. בכל מצב ובכל עונה, כדאי להימנע ככל שניתן משיזוף כמו גם להימנע מהסרת השיער בשיטות אחרות כגון בשעווה או בחוט מספר שבועות טרם תחילת הטיפולים.


צרו איתנו קשר בכל שאלה