הסרת שיער בלייזר אחרי לידה

  • -

הסרת שיער בלייזר אחרי לידה

ישנן אופציות שונות להסרת שיער אחרי לידה. מומלץ לעבור הסרת שיער בלייזר כשלושה חודשים לאחר הלידה כאשר ניתן גם לעבור טיפול באינפרא אדום.נשים בהריון לא יכולות לעשות הסרת שיער בלייזר. אחרי הלידה אפשר להתחיל בטיפולים אלו.

עם זאת, לא כל אחת היא מתאימה לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר ולא כל הטיפולים מתאימים לכל אחת. לכן, בפגישת הייעוץ יבדקו את סוג עורכן וסוג שיערכן ויחליטו מהי השיטה הטובה ביותר עבורכן, כמה טיפולי לייזר יהיה עליכן לעשות ומהי התוצאה לה תוכלו לצפות. בפגישה זו קיימים מכונים אשר נוהגים לבצע בחינה על העור בגדי לבחון את רגישות העור והשפעת טיפולי הלייזר עליו, וגם בכדי שתוכלו לקבל מידע כללי אודות דרכי הטיפול ותחושתכן במהלכו.

צריך לומר כי יש לספר על כל התרופות אותם אתן נוטלות, גם במהלך ההיריון שכן ישנן תרופות אשר משפיעות על רגישות העור לטווח ארוך ויש לקחת זאת בחשבון בבחירה האם תוכלו לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר ואם כן, על ידי איזה מכשיר.

מאחר וקיימים הבדלים משמעותיים בין סוגי השיער והעור של המטופלים השונים, טיפול הסרת שיער בלייזר צריך להיות מותאם בצורה אישית לכל מטופל ומטופל. טיפול במכשור מסוים יכול למשל להעיד על התאמה להסרת שיער בלייזר של אישה בעלת צבע עור בהיר אך לא להתאים לבעלת עור כהה, לכן, ישנה חשיבות רבה בהתאמת המכשור אל סוג השיער והעור.

המטופלת האידיאלית היא בעלת שיער עבה, כהה וצבע עור בהיר מאוד הנוטה להישרף ולאו דווקא להשתזף בשמש. חשוב שיהיה ניגוד בין צבע השיער לצבעו של העור, שכן קרני הלייזר נמשכות אל הצבע הכהה, לכן כאשר העור הוא בהיר, קרני הלייזר עוברות דרכו בקלות ואינן נקלטות בו.


צרו איתנו קשר בכל שאלה