הסרת שיער בלייזר בקיץ

  • -

הסרת שיער בלייזר בקיץ

החלטתם להיפטר מהשיער ולא יודעים איך ומתי הכי מומלץ לעשות זאת? בחורף שבו אנו מסתירים את עורנו, או בקיץ שבו יוצא בגד הים מן הארון והגוף חשוף רוב הזמן?

לפי המלצת מנתח פלסטי כמו בטבע אצל בעלי החיים, גם בני אדם נשארים בחורף במאורה, מתכרבלים ומתחממים מתחת לשמיכה. ועם כל החום הזה, למי יש חשק לחשוב על הסרת שיער בלייזר. אך מצד שני, לאחר החורף מגיע הקיץ, וכאשר נוריד את כל השכבות, יבצבצו השערות אשר צמחו להן במשך החורף.

רוב המרפאות המבצעות הסרת שיער בלייזר ממליצות להתחיל בטיפול הסרת שיער בלייזר במשך החורף מכמה סיבות:

  • הסרת שיער בלייזר הינה תהליך אשר מצריך כמה טיפולים. בכדי שתהיו מוכנים לקיץ, מומלץ להתחיל להסיר את השיער בחורף בכדי להגיע לקיץ עם עור נעים וחלק.
  • במסגרת הטיפולים מקבלים המטופלים הוראות לא להשתזף בכדי שלא לפגוע בטיפולים. גם אם לא תלכו לים כל יום, בקיץ הישראלי אתם תשתזפו בין אם תרצו ובין אם לא. לכן בחורף כדאי יותר.
  • בחורף העלויות, לרוב, יורדות. ככה שזה יותר משתלם כלכלית להתחיל בסדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר בתקופת זולה יותר.

ומה לגבי הסרת שיער בלייזר בקיץ?

גם אם לא שקלתם את כל הסיבות אשר רשומות מעלה, ונזכרתם בהליך הסרת שיער בלייזר בקיץ, זה בסדר. במסגרת הטיפולים צפיפות השיער קטנה וכבר אפשר להרגיש בשיפור. בנוסף, אפשר לבצע מרווחים של זמן בין הטיפולים, וככה ניתן ללכת לים ולבריכה וליהנות מן הקיץ.

בנוסף, במסגרת הטיפול מותר להוריד שערות על ידי גילוח. כך שאתם לא צריכים לחכות בבית עד הטיפול הבא, פשוט תגלחו. זה אמנם לא הסרת שיער בלייזר, אבל זהו פתרון זמני ונוח.

הסרת שיער בלייזר בקיץ

צרו איתנו קשר בכל שאלה