הסרת שיער בלייזר ושיזוף

  • -

הסרת שיער בלייזר ושיזוף

בתקופת הקיץ גובר הביקוש לבצע הסרת שיער בלייזר ומאחר וזוהי התקופה בה אנו חושפים את עורנו יותר מתמיד ועולה הצורך להיות חלקים לצמיתות כאשר הסרת שיער בשיטות אחרות יכולה להימאס מהר מאוד בתקופת הקיץ. הבעיה הינה ששיזוף יחד עם הסרת שיער בלייזר פשוט לא הולכים ביחד.

אחרי שאתם מבצעים טיפול של הורדת שיער הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא ללכת להשתזף, להתגאות בעור הנקי שלכם וזהו בדיוק מה שלא צריך לעשות. לאחר הטיפולים בלייזר כדאי שלא להשתזף לפחות במשך שבועיים. אחרי הטיפולים העור שלכם זקוק למנוחה, כאשר הדבר האחרון שאתם צריכים זה להיחשף לשמש, להזיע ולהיחשף לחום. על מנת לקבל תוצאות טובות מטיפולי הסרת שיער בלייזר יש להקשיב להוראות הרופא כלומר להימנע ככל האפשר משיזוף אחרי הטיפולים.

בעיה אחרת שיש בשילוב של הורדת השיער יחד עם שיזוף הינה ששיזוף גורם לייצור של מלנין על העור.  מכשור הלייזר עובד על אנרגיית החום , כאשר קרני הלייזר מזהות את החלק הכהה – המלנין שנמצא בזקיקי השערה ומחממות אותם עד שהם נהרסים באופן שלא מאפשר להם לצמוח ולייצר שיער בהמשך.

כאשר אנו משתזפים העור שלנו סופג גם הוא מלנין וכך קרני הלייזר לא מצליחות להבדיל בין העור ובין זקיקי השערה. אין זה מסוכן אולם זה אומר שאנרגיית הלייזר תהיה פחות יעילה ויידרשו להתבצע יותר טיפולים. אנשים אשר שזופים מאוד באופן תמידי יכולים לבצע טיפולי לייזר אולם הצלחת הטיפולים תהיה פחות יעילה.

המועמדים המוצלחים ביותר לבצע טיפולי לייזר הם אנשים עם שיער כהה ועור בהיר. אם יש לכם עור בהיר וגם שיער כהה חבל לקלקל את התוצאה הטובה שאתם יכולים להשיג בהסרת השיער עם שיזוף. בסך הכל אין זה כזה נורא לחכות עם השיזוף חודש עד חודשיים. לאחר חודשיים ללא חשיפה לשמש תוכלו להשתזף כמה שרק תרצו אבל הפעם עם עור חלק, ככה שזה היה שווה את זה.

 

הסרת שיער בלייזר ושיזוף

צרו איתנו קשר בכל שאלה