השכרת רכב בארץ

  • -

השכרת רכב בארץ

schwarzwaldhochstrae-1313580_960_720

 

השכרת רכבים היא פעולה המתבצעת באופן תדיר על ידי אנשים רבים מרחבי הארץ ולכל אדם הסיבה בשלו הוא נזקק לשירותי השכרת רכב, על ידי אביב השכרת רכב. השכרת רכב מאפשרת לשוכר ליהנות מראש שקט לכל אורך הדרך ולו בשל הסיבה שאין הוא צריך לדאוג לטיפולים, תיקונים כתוצאה מבלאי סביר וחידושי פוליסת ביטוח. כל שמשכיר הרכב צריך לעשות עבור השרות הוא לשלם את הנדרש והמפתחות ברכב להנאתו ובעבור כל תקלה, יש מי שעומד לרשותו עם רכב חלופי זמין, כדי לא להקשות על המשכיר את יומו.

 

הסיבות המוצדקות להשכרת רכבים

הסיבות בשלן מבקשים רבים לשכור רכב הן רבות ומגוונות את חלקן נמנה עבורכן בחלק הבא:

· השכרת רכב לנהג חדש – הילד המוצלח שלכם הוציא רישיון ובעוד פחות משנה הוא עתיד להתגייס לצבא הגנה לישראל, כך שהשיקול לרכוש עבורו רכב ירד מהפרק, אך המציאות הבלתי נסבלת שהוא לוקח את הרכב המשפחתי ומשתק אתכם בבית ללא גלגלים כבר בלתי נסבלת? בדיוק עבור זה ישנן סוכנויות להשכרת רכבים, כך שאתם לא צרכים לוותר על הנוחות ומאידך אין אתם צרכים להוציא סכומי עתק עבור רכישה לא משתלמת של רכב חדש. באותה הנשימה הורים לילד שהתגייס לצבא מעדיפים לשכור עבורו רכב לשבתות ולרגילות אליהן הוא יוצא וזאת על פני רכישת רכב שיעמוד כל השבוע בחניה ויהיה בשימוש אך ורק בשבתות אליהן הוא יוצא שהרי עלויות הרכב לא מצדיקות את היקף השימוש.

· השכרת רכבי יוקרה – החברים הטובים ביותר שלכם מתחתנים ואתם רוצים לפנק אותם ביום חתונתם ולקחת אותם ממקום למקום ברכב מפנק ומפואר? השכרת רכבי יוקרה היא הפתרון האידיאלי עבורכם ועבור הזוג המאושר. שימו לב כי ישנם רכבי יוקרה שקשה להוריד מהם את העיניים כך שכל העוברים והשווים יביטו בכל בעודכם דוהרים או מחנים.

· נפגשים בסטייל – פגישה חשובה עומדת בפתח ואתם חייבים להרשים את הקולגות איתם אתם נפגשים? שכרו לעצמכם רכב מפואר שיאפשר לכם להגיע בסטייל לפגישה כך שהרושם הראשוני אותו תשאירו יהיה חיובי.

· נוסעים לבקר את ההורים בצפון – ילדים רבים נטשו את הבית ועברו להתגורר במרכז דהיינו תל אביב וכיודע להחזיק רכב בעיר הגדולה הוא לא אטרקציה כזו גדולה ועל כן בפעמים הבודדות במהלך החודש בהן הולכים הם לבקר את ההורים, נכון שישכרו רכב שישרת אותם בדיוק למטרה זו ותו לא.

· יורשים מכונת כביסה – לא פעם אתם מקבלים הצעות מפתות לציוד כבד לו אתם זקוקים נואשות, אך ההובלה שתאלצו לשלם לא שווה את המאמץ? בדיוק לשם כך קיים שרות השכרת רכב מסחרי. אם סבא שלכם החליט לרכוש מקרר חדש, והמקרר שלו ממשיך לעבוד מצוין, או אם אימא שלכם החליטה להחליף את הטלוויזיה והמכוונת כביסה ואת הישנים היא הורישה לכם ללא תנאים, אל לכם לוותר על הציוד בשל עלות ההובלה ואל לכם לרוץ ולשלם למוביל, משום שאת ההובלה אתם יכולים לבצע בעצמכם, באמצעות רכב מסחרי קטן אותו תשכרו לשעה, יום או כל זמן שתבקשו.

השכרת רכב בישראל מאפשרת לכם ליהנות מנוחות מרבית ומחיסכון משמעותי, בעיקר אם אתם זקוקים לרכב לתקופות קצרות ולא משתלם לכם להחזיק רכב בחניה. לעיתים נכון יותר כלכלית לשכור רכב לפי צורך ולשלם עליו מחיר נקוב, על פני החזקת רכב בחניה שהשימוש בו אינו תדיר ואז תאלצו לשלם לא רק עבור רכישת הרכב אלא גם בעבור הביטוח שלו, בלאי סביר, תיקונים לא צפויים במוסך וכיוצא בזאת.


צרו איתנו קשר בכל שאלה