מחפשים זוגיות יציבה כלכלית? הנה ההמלצה שלנו

  • -

מחפשים זוגיות יציבה כלכלית? הנה ההמלצה שלנו

אנשים רבים בעידן המודרני והמערבי חווים משברים במסגרות הנישואין או במסגרות זוגיות שונות, ופעמים רבות, הדרכים נפרדות וכל אחד הולך לדרכו. מרבית האנשים הבודדים הללו, ואחרים נוספים, זקוקים לחיי חברה ומחפשים קשרים על בסיס רומנטי, חברתי וגם על בסיס אינטרסים כלכליים וכספיים.

קשר זוגי הכולל בתוכו תמיכה כספית או כלכלית אחרת הינו קשר שנעשה, לרוב, בין גברים אמידים, לרוב מבוגרים, ובין נשים בגילאים צעירים, יחסית. יחד עם זאת, קיימים קשרים בין נשים, לרוב מבוגרות, ובין גברים צעירים יחסית לגילן. הקשרים נוצרים למטרות הכרות, קיום יחסים, בילויים משותפים ובכלל ריגושים חדשים…

הכרות למטרת תמיכה כספית

גברים אשר מחפשים קשרים כאלו עושים זאת בגלל שהם מבקשים קשר שאינו מחייב. הם אינם רוצים להיכנס למערכת יחסים שתסכן את רכושם, תגרום לתביעות של ידועה בציבור, ובמקרים קיצוניים אף לתביעות אבהות. הנשים, בצד השני של המשוואה, מבקשות תמיכה כספית שתשפר את רמת חייהם ותסייע להם בתקופות קשות של צורך כלכלי. העזרה יכולה להיות בצורת תשלום שכר דירה, במתן כספים על בסיס קבוע, ברכישת מתנות ופריטים נוספים אחרים ועוד.

הכרויות כאלו יכולות להתבצע בשלל דרכים כאשר המקובלת והפופולארית ביותר מבניהן כיום היא באמצעות אתרי היכרויות דיסקרטיים מיוחדים אשר מפגישים בין גברים ונשים אשר מעוניינים בהכרות מסוג זה. במרבית אתרי ההיכרויות יש מספר רב של אנשים המחפשים קשרים חברתיים מסוגים שונים ורבים יכולים למצוא שם את מבוקשם.

היתרונות בהכרות אינטרנטית

להכרות אינטרנטית ברשת יתרונות רבים ובראשם חסכון בזמן יקר – אנשים אמידים עסוקים עד למעלה מראשם בניהול חיי קריירה תובעניים. באתרי הכרויות ישנה אפשרות לסינון ראשוני ויש רבות שמצהירות בגלוי על רצונן בקשר עם תמיכה כספית. החלופה האחרת היא למצוא נשים בצורה אקראית ולחפשן במפגשים חברתיים, בפאבים, במועדוני חברים שונים ועוד. חלופה זאת, אינה כל כך מעשית מאחר ויש צורך להשקיע בה אנרגיה רבה. חלופה אחרת היא פגישות עיוורות שמאורגנות על ידי חברים מכרים וכדומה. גם כאן יש בזבוז זמן רב עם סיכויים מעטים להיכרות משמעותית. הסכנה הגדולה היא שהמחפשים יתייאשו מהר, ובסופו של דבר יוותרו ויישארו לבד.

דיסקרטיות ויעילות מרבית

לגברים אמידים יש צורך בדיסקרטיות רבה בגלל מצבם הכלכלי ומעמדם החברתי. רבים אינם רוצים להצטייר כאנשים המבקשים קשרים כאלו בגלל סטיגמות שקיימות בחברה. לכן, הכרות דרך אתר מסודר היא דרך טובה עם אפשרות שליטה בתהליך. כאן יכול המחפש לקבל מידע ראשוני הכולל: גיל, משלוח יד, תכונות, תחביבים ועוד. הוא יכול לבחור אישה המתאימה לו מבחינת האישיות והצרכים ולקבוע בפגישה. הפגישה יכולה להוביל להמשך הקשר או לניתוק מהיר. אתרי ההיכרויות מציעים שפע של מועמדים מכל הארץ וכך יכול כל מחפש להרחיב את מעגל החיפוש מעבר למסגרת החברתית, המצומצמת, הקבועה והאזורית שלו.


צרו איתנו קשר בכל שאלה