כל מה שצריך לדעת לפני שפונים לעורך דין תעבורה

 • -

כל מה שצריך לדעת לפני שפונים לעורך דין תעבורה

הוגש נגדכם כתב אישום בגין ביצוע עבירת תנועה כזו או אחרת? מתמודדים עם קנס ברירת משפט ומתלבטים האם לשלם את הקנס או לגשת למשפט? זה הזמן להתייעץ עם עו"ד לענייני תעבורה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות שירותיו המשפטיים של עורך דין תעבורה לצד מספר טיפים לבחירת עורך הדין הטוב ביותר.

 

עו"ד לענייני תעבורה הינו עורך דין המתמחה בדיני התעבורה המונהגים במדינת ישראל, לרבות, ניהול ערכאות בבתי הדין לענייני תעבורה, כאשר בין יתר שירותיו המשפטיים תוכלו למצוא:

עורך דין תעבורה מומלץ

 • מתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בעבירות מסוג ברירת משפט
 • מתן שירותי ייעוץ, ייצוג ושימוש בעבירות תעבורה אשר הובילו לפסילה והשבתה מנהלית
 • מתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי כלל נהג/ת הנחשד או נאשם בביצוע עבירות תנועה קלות כ-חמורות
 • מתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי לכל נהג/ת הנחשד או נאשם במעורבות בתאונת דרכים
 • מתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי לנפגעים בתאונות דרכים לצרכי הגשת תביעות ביטוח ותביעות פיצויים לנפגעים בתאונות דרכים
 • מתן שירותי ייעוץ וייצוג בכל הנוגע לניהול הליכים אל מול משרד הרישוי והמרכז הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)

ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים המיועדים לצרכי התמודדות עם כל סוגיה משפטית כזו או אחרת הקשורה לתחום דיני התעבורה.

בחירת עורך דין לענייני תעבורה – כיצד?

בשנים האחרונות, מערכות האכיפה והמשפט מחמירות עם מבצעי עבירות תנועה קלות כחמורות וזאת מתוך מטרה מובהקת להילחם בנגע תאונות הדרכים במדינת ישראל. כפועל יוצא מכך, כל מעורבות ישירה או עקיפה שלכם בביצוע עבירת תנועה קלה כחמורה ו/או כל מעורבות בתאונת דרכים, מחייבת אתכם לשכור את שירותיו של עורך הדין המקצועי והטוב ביותר בתחום דיני התעבורה וזאת על מנת להגן על מלוא זכויותיכם ולהקל בעונשכם. על מנת להבטיח לעצמכם את שירותיו של עורך הדין הטוב ביותר בתחום דיני התעבורה, אנו ממליצים לכם לפעול בהתאם להמלצות הבאות:

 • צעד ראשון – בדקו מהו הניסיון המשפטי העומד לרשות משרד עורכי הדין אליו אתם פונים והאם המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה בכלל ובסוגיה המשפטית הרלוונטית לכם בפרט.
 • צעד שני – בדקו את הישגיו המשפטיים של עורך הדין לאורך שנות פעילותו בתחום דיני התעבורה וודאו שהוא סייע למספר גדול של לקוחות להתמודד עם סוגיות משפטיות הזהות לשלכם בתחום דיני התעבורה.
 • צעד שלישי – בדקו מהם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי משרד עורכי הדין אליו אתם פונים והאם הם כוללים את כל שירותי הייעוץ, הסיוע והייצוג המשפטי להם אתם נדרשים.
 • צעד רביעי – עיינו בפסקי דין של נאשמים אותם ייצג עורך הדין לאורך השנים האחרונות. פסקי דין אלו עומדים לרשותכם במאגרי מידע מקוונים ברשת האינטרנט. כמו כן, אנו ממליצים לכם לפנות באופן ישיר ללקוחות אשר טופלו על ידי עורך הדין בעבר ולקבל מהם חוות דעת אובייקטיבית בנוגע לשירותיו ויכולותיו המקצועיים.
 • צעד חמישי – הקפידו לבדוק את מידת זמינותו של עורך הדין העתיד ללוות אתכם ובדקו האם הוא פנוי וערוך לטפל בעניינכם המשפטי על הצד היעיל, המקצועי והמהיר ביותר.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לערוך רשימה של מספר משרדי עורכי דין העונים על כל אחת מההמלצות המופיעות לעיל, ולבחון את נושא עלויות שכר הטרחה מכל אחד מהם. ברוב המקרים, לא מומלץ לבחור את עורך הדין על סמך הצעת המחיר הנמוכה ביותר, אך השוואת המחירים המקדימה נועדה להעניק לכם אינדיקציה בנוגע לעלויות שכר הטרחה המונהגות בתחום.


צרו איתנו קשר בכל שאלה