זוגיות והכרויות

לצאת מהקופסא: 6 טיפים חזקים למציאת זוגיות ואהבה

לצאת מהקופסא 6 טיפים חזקים למציאת זוגיות ואהבה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בשנים האחרונות ובעשור האחרון בפרט, אפליקציות היכרויות הפכו לכלי המרכזי לחיפוש זוגיות, אך עבור רבים החוויה יכולה להיות מתסכלת. מי לא מכיר את כמות ההתכתבויות שאנו עושים עם אחרים, את הזמן שאנו משקיעים ואת האנרגיות שאנו מבזבזים, אך כאשר ההיצע כל כך גדול לפעמים מרוב דובים לא רואים את היער, ורבים מאיתנו מוצאים עצמם מבזבזים זמן על קשרים מזדמנים, חפוזים ולא מחייבים אם בכלל.

מאחר ובאתרי היכרויות כמות האינטראקציות היא גבוהה ויש צורך להכיר זה את זו באמצעות מגוון שאלות, פעמים רבות נוצרת תחושה של החלפת קורות חיים בין שני הצדדים. תחושה מתישה שלרוב מסתיימת בבזבוז זמן לשני הצדדים.

במאמר זה נציע טיפים למציאת זוגיות ואהבה בדרכים אחרות, מתוך הבנה שמציאת מערכת יחסים לטווח ארוך דורשת לעיתים גישה שונה וחשיבה מחוץ לקופסה.

טיפ מספר 1: פעילות חברתית וקהילתית

אחת הדרכים היעילות למציאת זוגיות היא להשתתף בפעילויות חברתיות וקהילתיות כגון התנועה הקיבוצית, קרן שח"ף או כל פעילות התנדבותית שמעניינת אתכם. הצטרפות לקבוצות מתנדבים, כמו התנדבות חקלאית ודומים לה יאפשרו לכם לפגוש אנשים בעלי תחומי עניין דומים. האינטראקציות במקומות כאלה הן טבעיות יותר מאשר באפליקציות היכרויות, והן מספקות הזדמנות להכיר אנשים באווירה רגועה ולא לחוצה.

טיפ מספר 2: השתתפות באירועים ומפגשים

יהיו פתוחים לצאת ולהשתתף באירועים חברתיים שונים אליהם הוזמנתם כמו מסיבות, חתונות, סדנאות, כנסים והרצאות. השתתפות זו היא דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים. באירועים אלה תוכלו לא רק ליהנות מהדברים שאתם אוהבים לעשות אלה גם לפגוש אנשים עם תחומי עניין דומים הנמצאים במצבים חברתיים טבעיים, ולהתחיל שיחה באופן טבעי ולא מאולץ.

טיפ מספר 3: היפתחו להמלצות מחברים ומשפחה

אין ספור שידוכים ואלפי חתונות התחילו מהמלצה קטנה מחבר או בן משפחה.
חברים ובני משפחה יכולים להיות מקור נהדר להיכרויות. למרות שלעיתים היכרות דרך בני משפחה עשויה להיות מעט מביכה, זכרו כי בני המשפחה הם אלו שמכירים אתכם היטב ודווקא הם יכולים להמליץ על האנשים שהכי מתאימים לכם. היו פתוחים להצעות ואל תהססו לשאול את הסביבה הקרובה אם הם מכירים מישהו שעשוי להתאים לכם. מפגשים כאלו לרוב מובילים להיכרות איכותיות יותר, כיוון שהמלצות מגיעות מאנשים שמכירים אתכם ואת האופי שלכם.

טיפ מספר 4: חיפוש במקומות עבודה

מקומות עבודה מהווים כ 20% מכלל האנשים שמצאו זוגיות במקום עובדתם. מכוון שמקום העבודה הופך עם הזמן להיות סביבתנו הטבעית, זהו מקום מושלם לפיתוח קשרים. מקום עבודה משותף מאפשר להכיר אנשים בצורה מעמיקה יותר ולהבין את האופי והערכים שלהם. כמובן, יש לנהוג בזהירות, אם החלטתם להציע לצד השני התחלה של קשר זוגי מחייב רצוי לוודא שגם הוא חושב כמוכם, דווקא במקרים כאלו פעמים רבות חברים לעבודה הופכים לבני זוג.

טיפ מספר 5: כנות והבהרת כוונות כמעלה ראשונה

כדי למצוא מערכת יחסים מחייבת חשוב להיות ברורים וכנים עם עצמכם ועם הצד השני לגבי הציפיות והרצונות של שני הצדדים. הכרתם מישהו חדש למטרת קשר רציני? מעולה, כעת הקפידו לשוחח על הדברים החשובים לכם ולבדוק האם יש התאמה בערכים ובשאיפות מצד שניכם.
שיחה על נושאים אלו תעזור לכם להימנע מבזבוז זמן על קשרים מזדמנים שאינם מובילים למטרות אליהם כיוונתם.

שמרו על ראש פתוח

הרשו לעצמכם להיפתח להזדמנויות חדשות ותהיו מוכנים לנסות דברים חדשים. אתרים כמו http://www.mylove.co.il עשויים לספק פלטפורמת היכרויות מושלמת ולספק מגוון אפשרויות חדשות להכרות עם בני זוג מתאימים. לפתיחות זו קיימת חשיבות רבה בהצלחתכם למציאת מערכת יחסים משמעותית. לפעמים, הקשר המשמעותי ביותר יכול להגיע דווקא ממקום בלתי צפוי. לכן, חשוב להיות פתוחים ולא לשלול אפשרויות שטרם ניסיתם. אפילו אם בהתחלה הם אינם נראים כמועמדים מושלמים. זכרו, כאשר אתם נותנים סיכוי למשהו לקרות, אתם למעשה נותנים לעצמכם סיכוי אמיתי להצלחה במציאת זוגיות יציבה.

תפריט נגישות אתר